—- Logo en webshop Roosendaals Wijnhuis

De opdracht
Eigenaar Anton UijtdeHaag vroeg ons een logo en website voor zijn nieuwe bedrijf te ontwerpen. Tevens was de wens om een website te ontwikkelen voor het presenteren van zijn wijnen en proeverijen.
Het project
We zijn begonnen met het ontwerpen van een logo voorstel met bijpassend lettertype en kleurstijl. Dit werd als basis gebruikt voor het ontwerp en de stijl van de website.
Vervolgtraject
Na oplevering van de website kwam de wens voor het implementeren van een webshop module om online wijn te verkopen. Deze Ecommerce functie is met een WooCommerce module gerealiseerd. Aansluiting is een nieuwsbrief systeem ontworpen en gekoppeld aan de webshop.
Geleverde diensten
- Ontwikkeling logo en huisstijl
- Ontwerp van website en webshop
- Hosting website en maandelijks onderhoud (updates en beveiliging)
- Opbouw van Mailchimp emailing systeem
- Ondersteuning bij aanpassingen in de website

BEL NU: 085 666 15 99 of 0611 403 298
Webdesign, Reclame, Drukwerk, Nieuwsbrieven, Promotiemateriaal, Website Hosting, Onderhoud en Optimalisatie