—- Logo en webshop Roosendaals Wijnhuis

Webshop en logo Roosendaals Wijnhuis

De opdracht

Eigenaar Anton UijtdeHaag vroeg ons een logo en website voor zijn nieuwe bedrijf te ontwerpen. Tevens was de wens om een website te ontwikkelen voor het presenteren van zijn wijnen en proeverijen.

Het project

We zijn begonnen met het ontwerpen van een logo voorstel met bijpassend lettertype en kleurstijl. Dit werd als basis gebruikt voor het ontwerp en de stijl van de website.

Vervolgtraject

Na oplevering van de website kwam de wens voor het implementeren van een webshop module om online wijn te verkopen. Deze Ecommerce functie is met een WooCommerce module gerealiseerd. Aansluiting is een nieuwsbrief systeem ontworpen en gekoppeld aan de webshop.

 

Geleverde diensten

  • Ontwikkeling logo en huisstijl
  • Ontwerp van website en webshop
  • Hosting website en maandelijks onderhoud (updates en beveiliging)
  • Opbouw van Mailchimp emailing systeem
  • Ondersteuning bij aanpassingen in de website
Visitekaartje Roosendaals Wijnhuis

BEL NU: 085 666 15 99 of 0611 403 298

Webdesign, Reclame, Drukwerk, Nieuwsbrieven, Promotiemateriaal, Website Hosting, Onderhoud en Optimalisatie

Over ons

----

Music&Media Webdesign en Reclame
Argon 15 H

4751XC, Oud Gastel

info@musicenmedia.nl

Tel.: 085 401 8258

KvK: 20115726

Openingstijden:
Ma - Vr. 08:00 - 18:00
Za: Via mail bereikbaar
Zo: Via mail bereikbaar

Privacy beleid

Kennis van:

----

Wordpress / WooCommerce

HTML5, CSS3, Bootstrap

MailChimp

Photoshop / Indesign / Illustrator

Google Ads

Open Cart

Google Analytics
Google Search Console
Google Merchant

Website sponsor van snowboard topsporter Niek van der Velden. 

Volg ons:

----

Via Social media

Internet- en print reclamebureau in Roosendaal / Oud Gastel. Wij ontwikkelen en optimaliseren websites & webshops, verzorgen zoekmachine optimalisatie ontwerpen logo’s, huisstijlen en verzorgen geprinte reclame.